Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Графік проведення олімпіад

                                                                                                                                                      ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                                            Наказ заступника голови-директора

                                                                                                                                           Департаменту освіти і науки обласної

                                                                                                                                           державної адміністрації 

                                                                                                                                          29.12.2017 р. № 623

Графік проведення III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  у 2017/2018 навчальному році

п/п

Предмет

Дата

Місце проведення

Класи

Початок

Голова оргкомітету

Голова журі

К-ть членів журі

1

Польська мова

 

19.01

 

ЗШ І-ІІІ ст.№33

7-11

10.00

Дорош О.К.,  начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти

Полякова-Зюлковська Л.І., вчитель польської мови та літератури закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Вінницької міської ради»

 

12

 

2

Українська мова та література

20.01

ЗШ І-ІІІ ст. №30

8-11

10.00

Панчук О.А., головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти

Кущ О.П., кандидат філологічних наук, доцент кафедри філології та гуманітарних наук КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»

36

3

Математика

21.01

ЗШ І-ІІІ ст. №4

7-11

10.00

Дорош О.К.,  начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти

Панасенко О.Б., кандидат фізико-математичних наук, наук, доцент кафедри алгебри і методики навчання математики Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського

30

4

Російська мова

26.01

ЗШ І-ІІІ ст. №35

9-11

10.00

Хоменко Л.О. , головний спеціаліст відділу інклюзивної, спеціальної освіти та виховної роботи

 

Шевченко Н.С., викладач російської мови та зарубіжної літератури Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу

 

12

5

Біологія

27.01

ЗШ І-ІІІ ст. №15

8-11

10.00

Лемещенко О. О., головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти

 

Рогач В.В., кандидат біологічних наук, доцент кафедри біології ВДПУ

ім. М.Коцюбинського

19

6

Правознавство

28.01

ЗШ І-ІІІ ст. №6

9-11

10.00

Дорош О.К.,  начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти

Письменна О.П., кандидат юридичних наук, доцент кафедри права ВНАУ

16

7.

Німецька, французька мови

02.02.

КЗ «НВК: ЗШ  І-ІІІ ст.-гімназія №2»

9-11

10.00

Чернелівська Є.Ф.,  головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти

Білоус А.П., вчитель німецької мови закладу «НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія №30 ім. Т.Шевченка Вінницької міської ради»

Кузьменко О.М., вчитель французької мови КЗ «Гуманітарна гімназія №1 ім. М.І.Пирогова  Вінницької міської ради»

13

 

 

 

4

8.

Інформатика

03.02.

 

ФМГ №17, ЗШ І-ІІ ст.-ліцей  №7, техн.. ліцей, палац дітей та юнацтва, КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»

ЗШ І-ІІІ ст. №31

8-11

10.00.

Дорош О.К.,  начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти

Пасіхов Ю.Я., заступник директора з інформаційних технологій закладу «Фізико-математична гімназія № 17  Вінницької міської ради»

16

 

 

 

 

9.

Історія

04.02.

ЗШ І-ІІІ ст. №22

8-11

10.00

Крива Г.О., головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти

Струкевич О.К., доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри філології та гуманітарних наук КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»

22

10.

Екологія

09.02

ЗШ І-ІІІ ст. 32

10-11

10.00

Лемещенко О. О., головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти

Мудрак О.В., доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри екології, природничих та математичних наук КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»

11

11.

Інформаційні технології

10.02

Техн. ліцей,  ЗШ І-ІІ ст.ліцей  №7, ФМГ №17,  ЗШ І-ІІІ ст. №3,  ЗШ І-ІІІ ст. гімназія №1,  НВК:ЗШ І-ІІІ ст. №2,  ЗШ І  ст. №5, ПДЮ, КВНЗ

«Вінницька академія неперервної освіти»

9-11

10.00

Коньшина І.О.,  головний спеціаліст відділу інклюзивної, спеціальної освіти та виховної роботи

 

Білик О.О., кандидат технічних наук, доцент, проректор з науково- методичної роботи та моніторингу якості освіти КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»

18

12.

Хімія

11.02

ЗШ І-ІІІ ст. №23

8-11

10.00

Лісогурська Т.І., заступник начальника управління загальної середньої, дошкільної  освіти та виховної роботи – начальник відділу  інклюзивної, спеціальної освіти та виховної роботи

 

Марчак Т.В.,  кандидат хімічних наук, доцент кафедри біології та загальної хімії Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова

14

13.

Астрономія

16.02.

ЗШ І-ІІІ ст. №9

10-11

10.00

Коньшина І.О.,  головний спеціаліст відділу інклюзивної, спеціальної освіти та виховної роботи

 

 

Почапська Н.І., методист обласного центру технічної творчості учнівської молоді

14

14.

Англійська мова

17.02.

ЗШ І-ІІІ ст. №18

9-11

10.00

Чернелівська Є.Ф.,  головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти

Герасімова О.В., кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»

27

15.

Економіка

18.02.

ЗШ І-ІІІ ст. №31

9-11

10.00

Крива Г.О., головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти

Небава М.І., завідувач кафедрою підприємництва та виробничої економіки менеджменту, професор, директор інституту менеджменту ВНТУ

22

16.

Трудове навчання

24.02.

ЗШ І-ІІІ ст. №10

9,11

10.00

Лемещенко О. О., головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти

Бойчук В.М., заступник декан-директора з наукової роботи навчально-наукового інституту педагогіки, психології, підготовки фахівців вищої кваліфікації, к.п.н., доцент

15

17.

Географія

24.02.

ЗШ І-ІІІ ст. №34

8-11

10.00.

Чернелівська Є.Ф., головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти

Денисик Г.І., доктор географічних наук, професор ВДПУ ім. М.Коцюбинського

24

18.

Фізика

25.02

ЗШ І-ІІІ ст. №29

8-11

10.00

Крива Г.О., головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти

Заболотний В.Ф.,  доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фізики і методики навчання фізики, астрономії ВДПУ ім. М.Коцюбинського

25