Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Оголошується конкурс

на посаду вчителя-логопеда комунальної установи «Чечельницький інклюзивно-ресурсний центр»

 

  1. Умови призначення

        Вчитель-логопед  центру призначається на посаду відповідно до Порядку  проведення конкурсу на заміщення вакантної посади педагогічного працівника комунальної установи  «Чечельницький  інклюзивно-ресурсний центр», затвердженого наказом відділу освіти райдержадміністрації    від 08.08.2018 №173.

2. Кваліфікаційні вимоги

       Вчителем-логопедом  центру призначаються педагогічні працівники, які мають вищу освіту  за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія»   за спеціалізацією логопеда  та стаж роботи не менше трьох  років за фахом.

3.Подання документів

      Прийом заяв та документів здійснюється  упродовж 30 днів з дня оприлюднення оголошення конкурсу на поштову адресу:  смт Чечельник, вул. Героїв Майдану, 31, тел. (04351) 2-14-25.

        Кандидати на вакантну посаду подають на ім’я директора інклюзивно-ресурсного  центру заяву про включення їх до загального списку кандидатів на зайняття відповідної посади.

        До заяви кандидат додає такі документи:

-  копії документів про освіту із додатками;

- копію трудової книжки;

- копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року №1465;
 - письмову згоду на обробку персональних даних;

- резюме у довільній формі.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

 

Положення   про  порядок  проведення конкурсу на  заміщення  вакантної   посади     педагогічного  працівника   комунальної  установи «Чечельницький  інклюзивно -ресурсний центр»