Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Квест з англійської мови для учнів 5-6 класів у КЗ "Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1"

«Скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина».

 Йоганн Вольфганг фон Ґете

Значення англійської мови в сучасному світі настільки велике, що її знання не є розкішшю. Її вчать скрізь: у школах, університетах, на курсах. Будь-яка освічена людина просто зобов'язана володіти англійською мовою, тому що саме вона є ключем до подальшої самоосвіти та самовдосконалення. Хочете подорожувати і не відчувати себе білою вороною, а вільно спілкуватися з людьми різних національностей? Хочете стати студентом закордонного університету? Хочете престижну роботу з просуванням по кар'єрних сходах? А, може, ви бажаєте працювати закордоном? Порада одна – вивчайте англійську мову.

Для покращення вивчення англійської мови в КЗ «Чечельницька СЗШ I-III ст. №1» відбувся квест з англійської мови для учнів 5-6 класів, організований вчителем англійської мови Качинською Т.І.

Квест містив декілька завдань з якими учні мали справитися.

А саме:

  1. Розминка ( представлення команд)
  2. Запитання на різноманітну тематику.
  3. Читання скоромовок.
  4. Англомовні країни та їх прапори.

Під час гри вболівальники теж приймали активну участь, відповідали на запитання журі, тим чином заробляли додаткові бали для своїх команд. Море емоції поєднаних з користю!

Знання англійської мови в сучасному світі є своєрідним вікном у світ. Володіючи цією мовою міжнародного спілкування, ви зможете досягти поставлених цілей за допомогою нових можливостей. І ви обов'язково зрозумієте, що значення англійської мови не перебільшено!  

Педагог-організатор КЗ «Чечельницька СЗШ I-III ст. №1»  « повернутися до списку новин