Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Тиждень історії та правознавства в КЗ "Каташинська СЗШ І-ІІ ст."

 

У КЗ "Каташинська СЗШ І-ІІ ст."з 7 по 11 грудня 2020р. учителем історії та правознавства Кучер Н.А. організовано Тиждень історії та правознавства.

У рамках Тижня проведено цікаві заходи патріотичного та просвітницького характеру.  7.12.20 відбулося Свято української хустки, з поширеною просвітницькою презентацією, прослуховуванням музичних творів (у тому числі фольклору нашої місцевості) та переглядом творів мистецтва про хустку; цікаві конкурси навчили дітей практичним навичкам різноманітного використання хустки в побуті в різні часи історії, використано відеофрагменти порад відомого  модельєра Андре Тана. 

 8 грудня Кучер Н.А. проведено патріотичну гру «Козацькими шляхами», розгадування історичних ребусів, анкетування учнів 5-9 класів щодо виявлення випадків насилля в сімї та інших місцях. 

9 грудня з метою сприяння розвитку інтелектуальних і творчих здібностей; розвитку пам'яті та логічного мислення; формування дослідницьких навичок там знань учнів про права дитини; виховання почуття особистої відповідальності та вміння колективної взаємодії проведено квест з правознавства «У колі крутих детективів» ( змагалися 5-9 класи та 1-4 класи).  День прав людини – 10 грудня відзначено в школі проведенням Кучер Н.А. уроку «Знаю права і змінюю світ», присвяченого 75-річчю з дня заснування ООН та рекомендованого Міністерством освіти та науки. На уроці використано презентацію та відеоматеріали, роздаткові та  дидактичні матеріали.

11 грудня виготовлено газети та плакати по правах людини, 1- 4 класи виготовили леп-буки «Знайомство з українським козацтвом.

Проведені заходи сприяли розширенню знань та навичок учасників освітнього процесу, вихованню в учнів любові до ближніх, поваги до гідності іншої людини, відповідального ставлення до своїх прав та обов’язків.« повернутися до списку новин