Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Привітання з Днем Святого Миколая

Шановна освітянська родино!

   Прийміть щирі вітання з Днем Святого Миколая – одним із найсвітліших і найрадісніших свят. На нього чекає не тільки малеча, а й дорослі, адже, окрім подарунків, він приносить у кожну оселю надію, радість та любов. Цього дня кожен із нас може відчути себе чудотворцем, проявивши милосердя, співчуття, запропонувавши свою допомогу. Поділімось сьогодні своєю добротою й розумінням з тими, хто потребує нашої підтримки, допоможімо їм відчути радість свята.

Шановні педагоги! У цей особливий день бажаємо вам примножувати і дарувати душевне тепло, берегти його від життєвого холоду, плекати в серцях ваших вихованців найкращі людські чесноти. І нехай Святий Миколай благословить вас на добрі справи заради майбутнього.

Дорогі дошкільнята, учні! Нехай чудо Святого Миколая не оминає ваші домівки і наповнить їх особливою радістю. Бажаюємо кожному з вас успіхів у навчанні та творчості. Зростайте здоровими, успішними, щасливими!

 В день Святого Миколая хочеться побажати Вам усім, щоб в житті вам зустрічалося якнайбільше добрих людей і було стільки любові, що вам хотілося б дарувати її оточуючим.

Миру Вам і добра, достатку, щастя, злагоди, благополуччя й душевного родинного затишку, світлої радості та веселого свята! Нехай Святий Миколай освятить вас і благословить Вас на добрі справи.

Відділ освіти Чечельницької РДА« повернутися до списку новин