Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Підготовка до районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). 

   

Триває підготовка до районного етапу Всеукраїнської військово - патріотичної гри „Сокіл” („Джура”). 

       24 квітня на базі РБДТ відбулася районна інструктивно-методична нарада членів суддівської колегії районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). 

   На нараду по підготовці до «Джури» зібралися керівники роїв – представники 17 - ти закладів загальної середньої освіти, а також представники відділу освіти, районного методичного кабінету, будинку дитячої творчості. 
  Провідним інспектором відділу освіти Люлько Л.В. було наголошено на важливості Всеукраїнської дитячо–юнацької військово–патріотичної гри у плані виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України. Вона висловила сподівання, що в цьому році районний етап гри відбудеться організовано, цікаво. 
  Соловей В.О., керівник районного меодичного об'єднання вчителів "Захисту Вітчизни", ознайомив присутніх із основними положеннями регламенту та орієнтовним розподілом конкурсів. Разом із керівниками роїв було розглянуто основні вимоги до кожного конкурсу гри. 

  Терезюк Л.А., методист КУ "Чечельницький РМЦ", нагадала присутнім про тематику та документальний супровід конкурсу «Ватра», "Добре діло".
    Конструктивні пропозиції учасників наради були внесені до остаточних документів про проведення районного етапу Всеукраїнської дитячо–юнацької військово–патріотичної гри „Сокіл” („Джура”). « повернутися до списку новин