Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Благодійний ярмарок у КЗ «Ольгопільська СЗШ І-ІІІ ст.»

  19 квітня у КЗ «Ольгопільська СЗШ І-ІІІ ст.»  був проведений ярмарок. Він проходив у рамках благодійної акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи!»

    Відбувався ярмарок у фойє школи, де хоч і трохи тісно, але місце знайшлося усім. Участь взяли усі класні колективи, які презентували свої власні смачні вироби.

     На свято завітало багато людей – вчителі, батьки, школярі-продавці та школярі-купці, а також просто гості, які зазирнули на смачненьке. Загалом ярмарок тривав весело, яскраво, неймовірно дружно та надзвичайно смачно.

      Кількість та різноманіття смаколиків задовольнило би будь-якого гурмана – торти, пироги, тістечка, печиво, пряники найрізноманітніших видів та форм, рогалики, млинці, вафлі, желе – чого тільки не було!

     Що цікаво, були в асортименті не тільки солодкі страви: 11 клас викликав справжній ажіотаж своїм незвичайними бутербродами.

        Загалом усі діти підійшли до завдання досить творчо. Аби відрізнятися та продати якнайбільше солодощів, школярі вдягали цікаві костюми, декламували вірші, вигукували та закликали покупців!

      Домашню випічку охоче розкуповували як маленькі школярики, так і працівники закладу. Діти куштували смачну випічку та із задоволенням розглядали вироби один одного,  ділилися враженнями і рецептами, а вчителі втішилися гарним настроєм своїх учнів.

     Кошти, які вдалося зібрати  – це лише маленька частинка до великої суми, яка потрібна хворими дітям, зате, частинка великого добра, яка стане запорукою та надією на одужання хворих дітей.

   Організатори, адміністрація школи, педагогічний та учнівський колективи закладу вдячні за допомогу у проведенні ярмарку батькам, дідусям і бабусям школярів.

Завантажити!!!« повернутися до списку новин