Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Відбувся звітний концерт «Проліски надії – 2019»

    Цьогоріч на звітному концерті в рамках фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2019» виступили десять різних та однакових за високим рівнем виконавської майстерності колективів – результат конкурсного відбору представляли мистецькі досягнення колективів вчителів та учнів району.

     Представники області на чолі з директором Вінницького обласного будинку культури учителя Тетяною Мельник на достойному рівні оцінили виступи усіх колективів, відмітили високу сценічну культуру та зростаючий з року в рік професіоналізм учасників концерту.

    Вдало підібраний репертуар, вишукані костюми, високий рівень виконавської майстерності не залишали байдужими нікого – ні школярів, ні вчителів, ні присутніх у залі глядачів.

   І знані виконавці, і дебютанти порадували присутніх різнобарвністю концертних номерів, оригінальністю та артистизмом, високою виконавською майстерністю. Хори і ансамблі, сольний вокал і хореографія, які були представлені на святі, створили надзвичайне дійство.

        ХОРИ: елегантний та драйвовий учнівський КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1»,  чарівний та стриманий учнівський КЗ «Демівська СЗШ І-ІІІ ст.», абсолютно неперевершений хор вчительсько-учнівський КЗ «Поповогребельська СЗШ І-ІІІ ст.».

        ВОКАЛЬНІ АНСАМБЛІ: харизматичні «Струни серця», вишуканий чоловічий ансамбль КЗ «Ольгопільська СЗШ І-ІІІ ст.», чарівний вокальний ансамбль учителів КЗ «Рогізківська СЗШ І-ІІ ст.», колоритний родинний дует «Надія»», голосисті Шевчук Павло, Шатайло Тетяна, Скакальська Юлія, Шевчук Інна Чечельницького районного будинку дитячої творчості.
      ХОРЕОГРАФІЯ: іскристий танок у виконанні Шевчук Інни та Коваль Юлії КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1».

         Хай і надалі квітне талантами освіта Чечельниччини, нехай у кожній школі з’являються нові художні колективи, хай наші учні і вчителі вражають глядачів неповторними акторськими відкриттями.

Бажаємо учасникам нових творчих задумів, відкриттів,

успіхів і перемог на найбільших сценах та у найпрестижніших конкурсах.« повернутися до списку новин