Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Новини КЗ "Жабокрицький НВК"

Шкільні роки - невід'ємна частина нашого дитячого досвіду. Хтось згадує навчання із ностальгією, з радістю, а комусь одинадцять років за партою нагадували тортури. Втім, саме там учні здобувають моральні уроки, які пам'ятатимуть усе життя... 

У квітні у КЗ «Жабокрицький НВК»  пройшла Всеукраїнська акція "За чисте довкілля". Учні та вчителі взялися до робочого інвентарю та з ентузіазмом почали прибирати торішнє листя та траву, упорядковували квітники, саджали дерева. Кожен учень розуміє, що наша школа - їхня друга домівка, тому прагне зробити територію школи чисто та доглянутою. Крок за кроком, спільними зусиллями екологічна акція дала свої позитивні результати – школа і територія навколо неї стали чистішими й гарнішими. Але не забуваймо: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.
Висловлюємо щиру подяку всім учасникам дня благоустрою!

Благодійна акція

Благодійність – це можливість поділитися душевним теплом, допомагати тим, хто цього потребує. Будь-яка допомога важлива, але найбільшою поміччю є небайдужість до чужої проблеми і добровільне бажання допомогти у вирішенні важкої ситуації. Яскравим прикладом того, як можна долучитися до доброї справи, є благодійна акція «Серце до серця», «Допоможи людям похилого віку», "Великодня пасочка для дошкільнят ", яку протягом березня-квітня провели учні КЗ «Жабокрицький НВК».

Який чарівний, дивовижний світ!

І ми на цій планеті — люди.

Учись добро творити з юних літ,

Тоді й тобі самому добре буде.

 « повернутися до списку новин