Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

«ДЖУРА» ПРОДОВЖУЄТЬСЯ…

3 травня 2019 року відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»). 16 роїв у складі 144 джур об’єдналися задля єдиної мети – довести, що вони є гідними нащадками славного козацького українського роду. 

Учасники та переможці районних змагань були нагороджені грамотами відділу освіти Чечельницької РДА та дипломами, подарунками, які надав депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Вацак.

Відділ освіти Чечельницької РДА щиро дякує за надану спонсорську допомогу в організації нагородження усіх учасників гри депутату Вінницької обласної Ради Геннадію Вацаку. Сподіваємось на подальшу співпрацю і зустріч наступного року.

Відгриміли литаври, підведені підсумки і визначено, якій рій буде представляти Чечельниччину на обласному етапі.

В період з 16травня по 20 травня буде проведено ІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), який відбудеться в смт Сутиски Тиврівського району, Вінницької області.

Готуємося до гри "Джура" в обласному етапі...

Тож побажаємо нашим козацьким джурам успіхів та перемоги у цій цікавій Грі, достойно виступити на обласних змаганнях та повернутися з перемогою!!!« повернутися до списку новин