Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Ефективність дистанційної освіти у школах Вінниччини

 

    17 листопада в он-лайн форматі пройшла нарада керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад.

Володимир Буняк - в.о. директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації акцентував увагу учасників зібрання на питаннях ефективного та оперативного використання коштів державних субвенцій.

Про необхідність чіткої організації дистанційного навчання з метою запобігання перевантаженню учнів, - розповіла Олена Чорна – заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Про наповнення ресурсних кімнат у 2020 році, створення медіатек, ефективності діяльності закладів позашкільної освіти в умовах карантину та передачу інклюзивно-ресурсних центрів, підпорядкованих районним, міським радам, до новоутворених сільських, селищних, міських територіальних громад, - акцентувала увагу учасників зібрання Тетяна Лісогурська— заступник начальника управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи – начальник відділу інклюзивної, спеціальної освіти та виховної роботи.

Олена Дорош - начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки проаналізувала організацію та проведення Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів учнівської та студентської молоді в закладах освіти області, організацію освітнього процесу (очна, дистанційна та змішана форми навчання) у школах та наголосила на необхідності щоденного звітування виявлених хворих учнів, учителів та працівників на гостру респіраторну хворобу COVID-19.« повернутися до списку новин