Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Новини Чечельницького ЗДО "Веселка"

Місяць травень – останній місяць весни. І саме в цьому місяці природа постає в усій своїй красі. Тому, так особливо гарно було на святково вбраному великодніми композиціями майданчику в дошкільному закладі «Веселка» Чечельницької селищної ради.

3 травня 2019 року   відбулося фестивальне дійство - народних весняних забав. На зеленій галявині майданчику зібралася вся велика родина  садочка - діти, батьки та працівники, щоб величати Бога в час світлого Христового Воскресіння, аби поклонитися весні за світле буяння життя, за радість пробудження і тепла, аби ще раз пригадати народні традиції святкування Великодня в Україні. Проводилися хороводи веснянок «Прийшла весна» (група «Волошка»), «Виграва сопілонька у ліску» (група «Дзвіночок»), «Весна прийшла у рідний край» (група «Сонечко»), «Веснянка»( група «Ромашка»), «Ой. Прийшла красуня весна» (група «Колосок»). . Особливо яскраво пасхальну радість було відображено гаївкою «Гей, віночку , заплетися» (група «Соняшник», керівник музичний Вельган А.О.)  та веснянкою «Повертайся ластівко» (група «Калинка», керівник музичний Головатюк М.А.)

Різноплановість українських традицій дозволила залучати до дійства всіх присутніх  і малюків, і батьків, і працівників, і гостей свята у заключному виконанні «Кривого танцю».

Як гаївку повели, Весну-красну привели.
Дай нам, Боже, довгий вік, всім зустрітись через рік.
Христос Воскрес!« повернутися до списку новин