Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Підсумки тижня в освіті: головні події

Підсумки тижня в освіті: головні події

МОНдіти зі шкіл-інтернатів мають ходити до школи. Міністерство освіти підтримує реформу деінституціалізації інтернатних закладів. Також у відомстві підкреслюють що МОН не бачить у майбутньому загальноосвітніх шкіл-інтернатів для учнів початкових класів.

Учнів 9-х класів просять отримати паспорти. Міністерство освіти і науки звернулось до учнів 9-х класів, які вступатимуть до навчальних закладів для здобуття рівня молодшого спеціаліста, з проханням заздалегідь потурбуватись про отримання паспорта.

Державні експерти МОНяк подати заяву на конкурс. У Міністерстві освіти триває прийом конкурсних заяв на зайняття 51 вакантної посади державних експертів директоратів та повторно – на заняття посади генерального директора директорату професійної освіти.

Міносвіти заснувало ще один шкільний конкурсОсвітнє відомство підтримало ініціативу щодо проведення щорічного літературно-мистецького конкурсу «Стежками Каменяра». Метою чергового конкурсу є посилення мотивації учнів у вивченні творчості Франка.

Затверджені нові програми з фізики та астрономії. Нові навчальні програми для учнів 10-11 класів отримали гриф Міносвіти. Департаменту середньої освіти МОН спільно з Інститутом модернізації змісту освіти доручено забезпечити їх впровадження в українських школах.

Школам нагадали про фінансову публічність. Адміністрації шкіл мають оприлюднити всі фінансові надходження та витрати навчальних закладів. У МОН зазначають, що моніторинг виконання зазначених вимог здійснюватимуть управління освітою на місцях.

Новий закон про середню освіту розроблять до кінця року. Міносвіти планує розробити проект нового закону «Про загальну середню освіту» до кінця 2017 року. Після цього розроблений документ нададуть на погодження заінтересованих органів виконавчої влади.« повернутися до списку новин