Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Новини КЗ "Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст.№1"

 

Самим сімейним, теплим і радісним святом вважається Новий рік. Кожна людина чекає новорічного чарівництва. Багато хто вірить, що новорічна ніч виконує всі бажання. Особливо чекають це свято діти, адже саме їм Дідусь Мороз приносить багато цікавих подарунків. Люди посилають новорічні листівки своїм родичам і друзям, а також роблять один одному сюрпризи.

Наближається чудове та улюблене усіма свято — Новий рік. Як можна не любити цю зимову казку, наповнену радістю, блиском мішури й запахом мандаринів? Правильно, не можна. Це найдобріше свято.

 Новорічний настрій вже відчутно і в КЗ «Чечельницькій СЗШ I-III ст.№1».5

В нашій школі, крім підсумкових контрольних, є і приємні моменти підготовки до головного свята року. Всі класи ставлять новорічні вистави, які об’єднують в один великий концерт. Школу й кабінети прикрашають саморобними іграшками та плакатами. Всюди розвішують мерехтливий дощик.

5 грудня була проведена виставка «Новорічна композиція», в якій взяли участь учні 2-11 класів. Політ фантазій учнів просто неймовірний: різноманітні сюжетні композиції, ялинки різних форм, різдвяні віночки з різних матеріалів, неймовірні ялинкові прикраси. Було затрачено стільки сили, терпіння і зусиль! Але воно варте того! Погляньте на наші вироби!

Педагог-організатор КЗ "Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1"« повернутися до списку новин