Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

КЗ "Стратіївський НВК І-ІІІ ст." Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

 

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

   Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днівпроти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. 

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у КЗ «Стратіївський НВК  І-ІІІ ст.» проводяться різноманітні заходи у рамках акції «16 днів проти насильства».

Практичним психолог проводилися просвітницько-інформаційні заходи: тренінгові заняття «Ми проти насилля»; «Насилля в сім’ї»; виховні години «Любов – найкращий засіб спілкування»; бесіди «Мій світ без насилля», години психології з учнями,  представниками батьківської громадськості, педагогами.

З 25 листопада  по 10 грудні 2020 року в НВК було проведено акцію «16 днів проти насильства». За планом роботи було створено Інформаційний дайджест «Ми – проти насильства».

Для оформлення цього стенду учні 5-11 класів підготували листи-інформатори та антирекламу з розкриття даної теми. Також  практичний психолог  Гуменюк А.М. провела тренінг для вчителів школи « Попередження насильства та жорстокої поведінки», виставка газет на тематику: «Щаслива сім’я – без насильства», «Наші долоньки проти насилля», заняття з елементами тренінгу «Ми звільнимо світ від насильства», заняття з елементами тренінгу «Всесвітній день боротьби зі СНІДом», «один день у школі… Акція «Червона стрічка» заняття з елементами тренінгу «СНІД проблема людства»,

Залиши свій коментар (протягом тижня»

тренінг «Насильство, жорстока поведінка: форми виявлення, профілактика, допомога», заняття з елементами тренінгу «Мої права в кольорах веселки». Учні мали можливість переглянути  відеоролики «Жорстокість серед підлітків», «Стоп насильство», «Скажи «Ні» насильству».

З  метою підвищення рівня поінформованості учасників щодо проблеми торгівлі людьми  класними керівниками Лавріновою К.Д. та Горобець А.Ф. для учнів 8-9 класів було проведено єдиний урок протидії торгівлі людьми з переглядом відеофільму «Станція призначення – Життя».

Класні керівники  Муляр Л.В., Собко Г.Ф., Килівник О.І, (1-4 класу) провели квест для учнів 1-4 класів «Подолаємо конфлікти дружною командою» для згуртування колективу, розвитку  вербального і невербального спілкування та  навичок саморегуляції. 

Також, класними керівниками, були проведені лекції, бесіди, тренінги «Я і мої права», « Права свої добре знай, обов’язки не забувай», « 1 грудня – день боротьби зі СНІДом», « Геть насильство над дітьми», заняття з елементами тренінгу « Як захистити свої права».

Практичним психологом проведено: заняття з елементами тренінгу «Скажи насильству «НІ», заняття з елементами тренінгу «Профілактика булінгу в учнівському середовищі», бесіда з елементами тренінгу «Життя без насильства», заняття з елементами тренінгу« Права людини та дитини», 

 заняття з елементами тренінгу «Ти і закон» бесіда – лекція  «Насильство в учнівському середовищі. Куди звертатися».

 

Проведені заходи, спонукали до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей(дітей)  з інвалідністю, хворих на ВІЛ.

Завантажити!!!« повернутися до списку новин