Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Вітаємо з ювілеєм!!!

Вітаємо з ювілеєм!

 Зорить чудова дата, світлий день-ювілей чарівної жінки, шанованого педагога, мудрого керівника Світлани Петрівни Ярославської, директора  КЗ "Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1".

Вона невгамовна людина, якій притаманна принциповість, сучасне мислення, уміння спрямовувати зусилля колективу на створення здорового мікроклімату й порядку. Творча, енергійна, пані Світлана є провідником інноваційних, новаторських ідей. Світлана Петрівна не втомлюється передавати знання й досвід, наснажувати енергією пізнання і пошуку своїх вихованців. Вимоглива до себе і до тих, хто працює поруч. Її життєве кредо – бути найкращою в усіх справах.

Шановна Світлано Петрівно! Прийміть сердечні та щирі вітання з нагоди Вашого ювілею. Зустрічайте весни ще багато літ, і нехай вони приносять Вам натхнення, бажання любити, творити добро. Нехай на довгих стежинах життєвої ниви супроводжує Вас віра й наснага, надія і людська повага. Бажаємо, аби праця наповнювалася гордістю і величчю, приносила визнання і вдячність.

  Нехай роки не затьмарюють радість і повноту буття. На щастя, на здоров'я, на благополуччя нехай буде багатою Ваша доля. Дорожче за людяність і милосердя немає в людині кращого, а Ваше єство наповнене цим. Тож хай сторицею повниться Ваша чаша, нехай чистими помислами струменить джерело Вашої доброти.

     Бажаємо Вам залишатися зразком елегантності і шарму, прикладом цілеспрямованості та впевненості в собі. Нехай Ваша робота приносить тільки приємні клопоти і задоволення, нехай Ваше життя дарує масу можливостей і щасливих днів.

З глибокою повагою

колектив відділу освіти Чечельницької РДА« повернутися до списку новин