Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Засідання Школи лідерів учнівського самоврядування району

Ось уже вкотре Чечельницький РБДТ організовує засідання Школи лідерів учнівського самоврядування району!

       Так,  19 квітня 2019р. відбулося чергове засідання районної організації лідерів  учнівського самоврядування закладів освіти Чечельницького району.

         Відкрила засідання Світлана Ситник, директор закладу. У своєму зверненні до лідерів вона зазначила: «Ви – наше майбутнє! Переконана, що саме завдяки вам наша держава стане кращою. Адже кожен з вас у своєму навчальному закладі вже формує модель майбутнього суспільства». Побажала всім учасникам зібрання і надалі робити шкільне життя молоді цікавим, корисним та насиченим.

       Координатор ЧРОУС «Лідер» Олеся Токарчук ознайомила присутніх з планом роботи  засідання.

         Фурман Ангеліна, голова учнівського самоврядування району, прозвітувала про участь в обласному зборі лідерів "Творимо себе-творимо Україну".

           Про підсумки роботи проектів учнівського самоврядування за період з жовтня 2018р. по березень 2019р. прозвітували учні шкіл: Тартацької, Ольгопільської, Берізецької, Поповогребельської, Чечельницької №1.

       Після цього Ірина Трачук, психолог районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, провела для лідерів тренінгове заняття на тему: «Булінг: що потрібно знати і як діяти». Загальним підсумком проходження тренінгових вправ  стало розуміння його учасниками, що потрібно виховувати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства; розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формувати навики відповідальної та безпечної поведінки.

       Після тренінгу Олеся Токарчук, заступник директора РБДТ, в рамках проекту «У здоровому тілі - здоровий дух», провела для лідерів квест командного типу "Здоровим будь!". Лідерів було поділено на три команди. Кожна команда отримала карту гри-подорожі та маршрутний лист, за допомогою яких  вони  рухалися по зупинках.  Квест був проведений з метою пропагування здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок, згуртовуваності учнів, створення умов для дружнього спілкування, виявлення талантів, стимулювання впевненості у собі та ініціативності.

     За допомогу у проведенні квесту висловлюємо щиру подяку педагогічним працівникам: Ситник С.М., Дерев'янко О.А, Михайленко Т.В., Частоколяні Т.О., Сторожук В.М., Трачук І.М.

                  Завершилось засідання піднесеним настроєм та обіймами!

                                                                  О.І. Токарчук,

                                                                   заступник директора з НВР Чечельницького РБДТ« повернутися до списку новин