Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Моніторинг стану реалізації основних положень Нової української школи

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки.

     Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.  

     19 квітня 2019 року у Чечельницькому  районі членами моніторингової групи області проводився моніторинг стану реалізації основних положень Нової української школи, нового Державного стандарту початкової освіти в перших класах закладів загальної середньої освіти району.

  Моніторинговою групою відвідано КЗ "Вербська СЗШ І-ІІІ ст.", КЗ "Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №2", КЗ "Ольгопільська СЗШ І-ІІІ ст.", КЗ "Жабокрицький НВК". 

     Під час моніторингу вивчався рівень організації умов навчання згідно з вимогами Державного стандарту початкової освіти, Концепцією Нової української школи, методичного забезпечення освітнього процесу в 1–х класах, ведення шкільної документації, контроль за організацією та здійсненням внутрішньошкільного керівництва та були відвідані заняття у перших класах, де зверталася увага на такі параметри оцінювання: діяльність учителя (організаційна, навчальна та розвивальна, виховна) та діяльність учнів.« повернутися до списку новин