Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Робота шкіл області в карантинний та посткарантинний період

Департамент освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації

Робота шкіл області в карантинний та посткарантинний період

22 квітня у департаменті освіти і науки облдержадміністрації у селекторному режимі пройшла нарада з керівниками органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад з приводу організованого завершення 2019-2020 навчального року.
Ігор Івасюк - заступник голови Вінницької облдержадміністрації -наголосив: нинішній навчальний рік завершується в складних умовах. Він окреслив основні завдання, які необхідно вирішити.
В.о. директора департаменту освіти і науки Володимир Буняк озвучив законодавчі норми, пов’язані із впровадженням в практику роботи основних положень Закону України «Про повну загальну середню освіту», який набув чинності з 18 березня 2020 року. Зокрема, щодо процедури переведення педагогічних працівників, яким виплачується пенсія за віком, та усіх керівників закладів загальної середньої освіти з безстрокових трудових договорів на строкові.
Проблематику завершення навчального року, підготовки до семестрового та річного оцінювання в умовах дистанційної освіти, видачі документів - окреслила заступник директора департаменту освіти і науки Олена Чорна.
Керівників ознайомили із забороною проведення масових заходів з приводу закінчення навчального року. Крім того, вони отримали відповіді на усі проблемні питання, пов`язані з роботою установ у карантинний та посткарантинний період.« повернутися до списку новин