Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

НОВИНИ КЗ «ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА СЗШ I-IIIСТ.№1»

   Один підпис може змінити чиєсь життя. Один лист може повернути надію. Один голос може бути почутим на іншому кінці світу. Одна гривня має значення – може врятувати життя. Добро живе у кожному серці.

    Щорічно  в усіх областях України проходить акція «Серце до серця».

   Мета акції  збір коштів на закупівлю кардіологічного медичного обладнання у дитячі лікарні.

  В цьому році добровольці шкільного волонтерського клубу «Щирі серця» КЗ «Чечельницької СЗШ  I-III ст.№1» теж долучилися до акції.

  Добровольці Попадюк Карина, Гуренко Олена, Богуш Віталіна та Гончарук Денис  на чолі з соціальним педагогом Молоченко Вікторією Миколаївною та організатором школи Палясною Тетяною Анатоліївною відвідували різні установи нашого містечка з метою збору грошей для закупівлі обладнання. Добровольці відвідали безліч установ. Працівники радо зустрічали їх, бажаючи долучитись до цієї акції , давали кошти  на потреби акції. Перехожі, почувши,  на що збирають  гроші, із задоволенням кидали гроші в скриньку.

     Ми живемо зараз у скрутний час, але здивувало те, що кожний хотів долучитися до акції. Всім відома приказка «З миру по нитці – голому на сорочку».  Дійсно,  таки про наших людей, адже ми, українці, є співчутливі до чужого горя. А всі ми знаємо, що чужого горя не буває. Лише разом – ми сила!

    Учні та вчителі теж долучилися до збору грошей. Зовсім маленькі діти, почувши, на що підуть кошти, бажали теж допомогти, віддавши кошти на потреби. Можливо, то були гроші на булочку, але розуміючи все те горе хворих діток, раді були допомогти.

Вдячні всім, хто долучився до акції!« повернутися до списку новин