Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Вітання з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ, ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ВІДВІДУВАЧІ САЙТУ!

 Відділ освіти Чечельницької райдержадміністрації вітає вас з Днем пам’яті та примирення, а також з черговою річницею Дня перемоги над нацизмом в Другій світовій війні!

    Сімдесят три роки тому ціною мільйонів життів була одержана перемога над фашизмом.

     Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих у Другій світовій війні, віддаємо шану її ветеранам, які сьогодні серед нас, усвідомлюючи, що без їхнього подвигу не було б сьогодення.

   8 та 9 травня - це особливі для нашого народу дні. Ми згадуємо усіх, хто постраждав у тій війні, усіх, чиї долі були зламані та знищені, усіх, хто поклав своє життя за наше майбутнє.

 Це день честі і слави наших батьків та дідів, які зі зброєю в руках боролися проти ворога.

 Це день пошани наших матерів, які витримали важкий тягар війни.

 Це день скорботи і печалі за полеглими воїнами та нашими співгромадянами.

 Щоденно ми схиляємо голову перед подвигом героїв за мир, за можливість новим поколінням радіти життю, виховувати своїх дітей.

  Бажаємо Вам міцного здоров’я та довголіття. Нехай Вас завжди оточує увага рідних і близьких, а кожен новий день приносить радість і щастя. Миру і благополуччя на рідній землі!

  Тому одним із головних завдань освітян на сьогодні є національно-патріотичне виховання підростаючого покоління. Кожен з нас має усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі!

Відділ освіти Чечельницької райдержадміністрації « повернутися до списку новин