Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Новини КЗ "Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст.№1"

   

      Шість  років тому у самісінькому центрі Києва пролилася кров людей, які відкрито виступили проти беззаконня тодішньої влади та несправедливості. Загинуло більше сотні чоловік; цих людей ми тепер називаємо Небесною Сотнею.

     Небесна сотня – це не просто більше сотні людей, вбитих тодішнім  режимом під час Революції Гідності. Це - герої, які віддали своє життя за всіх нас, за загальнолюдські цінності, за захист прав людини.

     З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України в КЗ «Чечельницька СЗШ I-III ст.№1» 20 лютого відбувся відкритий виховний захід до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні під назвою «Молитва за Україну». Захід був організований учнями 8-Б класу і класним керівником Плєвако Ж.І.

    На заході були присутні учні 8-11 класів. Учні мали нагоду подивитися документальний фільм про ті трагічні події  в лютому 2014 року. Учні розповідали про Героїв Небесної Сотні і декламували вірші. Хвилиною мовчання вшанували всіх Героїв.

   Ми не маємо права забути, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну і ми в неоплатному боргу перед ними. Вони загинули, щоб ми жили. І найменше, що ми можемо зробити – це забезпечення того, щоб їх жертва не була марною та щоб подібне більше ніколи не повторилось.

Педагог-організатор

КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1»« повернутися до списку новин