Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

У школах Чечельницького району пролунав перший дзвоник 2018-2019 н.р.!!

1 вересня в Україні традиційно дає старт новому навчальному року.

   Перший дзвоник – як символ його початку, пролунав сьогодні зранку у 17 школах Чечельниччини.

   Для  школярів розпочався 2018/2019 навчальний рік.

   189 першокласників зі ще не зовсім зрозумілим їм почуттям трепету, ховаючись за величезними букетами квітів, тримаючись за руки батьків, зробили свій перший крок у Нову українську школу, щоб отримати якісно новий зміст освіти.

    За традицією, у кожній школі учні вишикувалися у святкову лінійку, заспівали гімн України, випустили в небо безліч повітряних кульок.

   Святкові лійки не обійшлася без жартівливих персонажів, піднесеного настрою, заряду бадьорості та натхнення, подарунків на згадку. 

      У школах №1 і №2 Чечельника на лінійках, приурочених Дню знань, була присутня голова Чечельницької селищної ради Світлана Палісіка. Світлана Андріївна від селищної ради, на виконання вимог і реалізації завдань програми Нова українська школа, подарувала кожному першому класу плазмові телевізори. Усім, хто розпочав новий навчальний рік, голова селища побажала наполегливості, терпіння, нових звершень та успіхів.

   Завершилися урочистості гомінким дзвінком, що сповістив про старт нового навчального року та покликав на Перший урок.« повернутися до списку новин