Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Районна серпнева конференція педагогічних працівників Чечельницького району

29 серпня 2019 року відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Чечельницького району. 

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року,  визначають  стратегічні пріоритети розвитку освіти району, шляхи їхньої реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства, регіону.

29 серпня 2019 року відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Чечельницького району у залі районного Будинку культури.  У цей день освітяни зібралися у дружньому колі, аби обговорити здобутки, майбутні завдання, проблеми та шляхи їх вирішення.

  Участь у конференції взяли близько 300 осіб, серед яких були вчителі, директори, заступники директорів, керівники закладів дошкільної та позашкільної освіти, вихователі, представники профспілок. 

  Серед почесних гостей були: заступник голови районної державної адміністрації Беседа Ольга Віталіївна, головний редактор районної газети «Чечельницький вісник» Щабельник Лариса Володимирівна.

     З доповіддю «Про підсумки розвитку освіти району за 2018-2019 н.р. та перспективи розвитку у 2019-20 н.р.» виступила начальник відділу освіти Чечельницької райдержадміністрації Деменчук Галина Василівна.

    Звертаючись до освітян, начальник відділу освіти Галина Василівна Деменчук підкреслила: «Сьогодні будемо говорити про дуже важливі речі. Про систему освіти: сучасну, доступну, перспективну. Нова українська школа – одна із найважливіших пріоритетів, яка має підтримку, розвиток та інвестування». Також вона наголосила, що питання освіти – найвищий пріоритет, адже освіта – не просто сфера життя. Це сфера, яка визначає наше сьогодення і майбутнє. У своїй доповіді «Про підсумки розвитку освіти у 2018/2019 навчальному році та завдання на 2019/2020 навчальний рік» Галина Василівна проаналізувала діяльність галузі освіти району за минулий навчальний рік та  зазначила, що протягом 2018-2019 н. р. в освітянській галузі району здійснювалися заходи, спрямовані на реалізацію Концепції «Нова українська школа», зауважила, що станом на 1 вересня 2019 року всі першокласники району забезпечені одномісними партами, дидактичним матеріалом та комп’ютерним обладнанням. Начальник відділу освіти зупинилася на мережі закладів, проаналізувала розвиток дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти району, назвала вагомі результати учнівських досягнень у Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах. Деменчук Г.В. детально проаналізувала матеріально-технічне забезпечення освітянської галузі протягом 2018-2019 навчального року; виплату заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги на оздоровлення педагогічним працівникам; назвала об’єкти, в яких було проведено капітальні роботи.

     До обговорення доповіді начальника відділу освіи долучилися: Соколов Р.Ю., директор КЗ «Поповогребельська СЗШ І-ІІІ ст.», Чумак К.А., заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Ольгопільська СЗШ І-ІІІ ст.», Токарчук О.І., заступник директора РБДТ, Шевчук В.В., керівник Ольгопільського ЗДО «Яблунька», Панасюк Т.А., голова районної організації Профспілки працівників освіти.

   З вітальним словом до освітян звернулася Беседа Ольга Віталіївна, заступник голови Чечельницької районної державної адміністрації. Вона привітала педагогів з початком нового навчального року, подякувала вчителям за наполегливу роботу, побажала педагогам творчої наснаги, нових здобутків і перемог у новому навчальному році.

     За сумлінну, ефективну працю, за вагомі здобутки та виконання професійних обов’язків у 2018/2019 н.р. грамотами відділу освіти були нагородженні кращі колективи ЗЗСО, ЗДО, педагогічні колективи району.

Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

  • КЗ « Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1»;
  • КЗ «Ольгопільська СЗШ І-ІІІ ст.»;
  • КЗ «Демівська СЗШ І-ІІІ ст.»

Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів

  • КЗ «Любомирський НВК І-ІІ с»;
  • КЗ «Жабокрицький НВК І-ІІ ст.»;
  • КЗ «Тартацька СЗШ І-ІІ ст.» 

         Серед закладів дошкільної освіти

  • Чечельницький ДНЗ «Веселка»
  • Чечельницький ДНЗ «Калинка»
  • Рогізківський ДНЗ «Подоляночка».

Під час конференції було визначено основні завдання та напрямки роботи педагогічних колективів закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіи району на наступний навчальний рік.

         Серпнева конференція завершилася, а педагоги готові розпочати новий навчальний рік.  

Успіхів усім, нових здобутків, перемог та злетів!

 

 « повернутися до списку новин