Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Літнє оздоровлення у розпалі

Літня оздоровча кампанія – у розпалі

Літо, літо, літечко… — золота пора, про це найкраще знає люба дітвора. А побувати в таборі, добряче відпочити і набратися сил, щоб у новому навчальному році дати фору однокласникам, а у шкільному творі на звичну тему «Як я провів літні канікули» написати найяскравіші враження, чи не найпотаємніші бажання кожної дитини.

Кожен з батьків прагне аби його дитина під час літнього відпочинку набралася сил, здоров’я, нових позитивних вражень та незабутніх емоцій.

Відділ освіти Чечельницької РДА не стоїть осторонь оздоровлення та активного відпочинку дітей. За другу зміну (21 день) оздоровлено 29 дітей у дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Маяк» Тиврівського району.

Все в таборі до душі – і приємні вихователі-вожаті, і смачна кухня, і забавні ігри та конкурси, і веселі дискотеки та розмови до півночі, певно, крім одного – хвилини  прощання. Бо віднайти хороших друзів не так вже й легко, а попрощатися з ними набагато важче. Лише табори впевнено чекатимуть на своїх відвідувачів, бо пройде час і багато з них обов’язково приїдуть сюди, щоб знову зустрітися і добре відпочити.

І вже сьогодні батьки зустріли сповнених нових сил та вражень діток...« повернутися до списку новин