Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Пробне ЗНО - 2020

ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ

Пробне ЗНО

Дія цих вимог поширюється на закріплені за Вінницьким регіональним центром оцінювання якості освіти (далі – ВРЦОЯО) території обслуговування (Вінницька, Житомирська, Хмельницька області).

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне ЗНО) проводиться з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Реєстрація учасників пробного ЗНО здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти з 03 до 24 січня 2020 року через мережу Інтернет.

Учасниками пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі – учасник пробного ЗНО) є особи, які зареєструвалися для його проходження та здійснили оплату.

На сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти можуть зареєструватися лише особи, які проживають (навчаються) у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях. Особи, які проживають на території інших областей України, можуть зареєструватися через веб-сайт відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО, здійснюється на підставі заяв таких осіб, що створюються за допомогою сервісу «Особистий кабінет» учасника пробного ЗНО.

У заяві має бути вказана така інформація про особу: прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, контактний телефон, електронна адреса (за наявності), перелік навчальних предметів із зазначенням мови, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту.

Особи, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах проходження пробного ЗНО, повинні вказати про них під час реєстрації:

  • для осіб з порушеннями опорно-рухового апарату, осіб, які одужують після травм, осіб із хворобами нервової системи – наявність в пункті проведення пробного ЗНО пандуса;
  • для осіб з порушеннями слуху – присутність перекладача жестової мови в аудиторії, де відбувається пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

У разі одночасного проведення пробного ЗНО з декількох навчальних предметів особа може зареєструватися для складання тесту лише з одного із цих навчальних предметів.

Для реєстрації особи, яка виявила бажання взяти участь у пробному ЗНО, необхідно:

  • зайти на сторінку реєстрації на пробне ЗНО;
  • заповнити реєстраційну форму, вибрати предмети пробного ЗНО, створити свою персональну сторінку “Особистий кабінет”;
  • з персональної сторінки роздрукувати квитанцію на оплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО (на кожен вибраний учасником предмет квитанція роздруковується окремо);
  • на основі цієї квитанції здійснити оплату в установах будь-якого банку України або в установах інших учасників фінансових послуг до 27 січня 2020 року (включно).

Факт зарахування коштів можна перевірити на своїй персональній сторінці «Особистий кабінет».

Реєстрація для участі в пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг із проведення пробного ЗНО з обраного(их) особою навчального(их) предмета(ів) на рахунок ВРЦОЯО. Протягом періоду реєстрації особа може додати предмет пробного ЗНО.

Не пізніше ніж за два тижні до проведення пробного ЗНО особа отримує доступ до інформації про місце та час проходження пробного ЗНО. Інформування здійснюється у формі запрошення на пункт проведення пробного ЗНО, яке необхідно роздрукувати зі своєї персональної сторінки «Особистий кабінет».

При вході до пункту проведення пробного ЗНО учасник повинен пред’явити такі документи:

  • запрошення;
  • паспорт (свідоцтво про народження) або інший документ, що посвідчує особу.

У разі неучасті особи у пробному ЗНО сплачені кошти не повертаються. Ця особа має право отримати примірник зошита, звернувшись у триденний термін за адресою, указаною в запрошенні.« повернутися до списку новин