Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Нарада в онлайн-режимі під головуванням Голови облдержадміністрації «Про готовність закладів освіти області до роботи у 2020-2021 н. р.»

  Відбулася обласна нарада з головами райдержадміністрацій, керівниками органів управління освітою, директорами закладів освіти районів. Під час наради Сергій Борзов, Голова Вінницької ОДА, говорив із керівництвом районів, міст та ОТГ про готовність закладів освіти області до роботи у 2020-2021 навчальному році та ситуацію, що склалась в області.

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області комісійно, під чес перевірок з представниками органів освіти щодо готовності закладів загальної середньої освіти виявлено порушення у 169 (23%) школах із перевірених 746. До першого вересня залишилось обмаль часу. Усім представникам районих адміністрацій, ОТГ оголошено про:

  1. Негайне усунення виявлених порушень;
  2.  Заборону урочистої лінійки;
  3. Наявність у кожному закладі освіти медичного працівника або заключеної угоди;
  4. Обов'язковість алгоритму дій при підозрі захворювання на COVID-19;
  5.  Обов'язкову наявність ізолятора;
  6. Дотримання всіх протиепідемічних вимог

Щодо забезпечення закладів усім необхідним для дотримання карантинних вимог (дезінфектори, рушники, маски та щитки для технічних працівників та працівників харчоблоків) - це відповідальність структур, які утримують школу.

У роботі наради брали участь директори усіх закладів загальної середньої освіти району.« повернутися до списку новин