Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Конкурс-виставка „Новорічна композиція” та «Український сувенір»

Конкурс-виставка „Новорічна композиція” та «Український сувенір»

     З метою пошуку, розвитку та підтримки обдарованої і талановитої учнівської молоді, заохочення її до творчої самореалізації закладами освіти та відділом освіти було проведено І тур конкурсу „Новорічна композиція” та «Український сувенір».

Відділом освіти та СЮН було відібрано одні з найкращих експонатів для ІІ (обласного) туру конкурсу. Роботи, представлені в різних номінаціях, вражають своєю оригінальністю, неповторністю, креативністю та нестандартністю, вирізняються оригінальністю задуму,  індивідуальністю творчого почерку, емоційністю образу та органічним поєднанням національних художніх традицій і сучасних тенденцій формотворення.

     Дякуємо дітям та педагогічним працівникам за таку кропітку роботу. Маємо надію, що представлені експонати будуть достойно оцінені журі ІІ туру конкурсу.

Р.S: Найкращі роботи 11 грудня були представлені на II (обласному) етапі Всеукраїнської виставки у м.Вінниця. Оргкомітет та журі виставки районного етапу дякує всім учасникам за  участь та проявлену творчість .« повернутися до списку новин