Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Участь у пробному ЗНО-2020 здобувачів повної загальної середньої освіти закладів освіти Чечельницького району

Участь здобувачів повної загальної середньої освіти ЗЗСО Чечельницького району

  у пробному ЗНО-2020

   24 січня 2020 року завершилася  реєстрація осіб  для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, що  є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість пробного ЗНО за одне тестування в 2020 році становить 150 грн. у Вінницькій області. Участь у пробному ЗНО є добровільною.

        Відділом освіти та керівниками освітніх закладів району було проведено відповідну інформаційно-роз’яснювальну  роботу,  що сприяла  участі здобувачів повної загальної середньої освіти у пробному тестуванні. Для участі у пробному ЗНО зареєструвалося 62 особи (91,2%) із 68 випускників семи  ЗЗСО району.

   Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 2 березня розміщуватиметься інформація про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування.

     Як відомо, у 2020 році пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться  21 березня 2020 року; із математики, історії України, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов – 28 березня 2020 року (тестування з усіх предметів починається одночасно). У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета. Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

  • 21 – 23 березня (українська мова і література);
  • 28 – 30 березня (історія України, математика, біологія, англійська мова).
  • Результати тестування з української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 27 березня, з інших предметів – 3 квітня.

    Звертаємо увагу! Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

   Важливо! Особа, яка зареєструвалася, але бажає відмовитися від участі у пробному ЗНО, має забезпечити отримання відповідної письмової заяви не пізніше 31.01.2020. Особа, яка зареєструвалася, але не взяла участі у пробному ЗНО, має право отримати комплект тестових матеріалів пробного ЗНО у відповідному пункті проведення протягом трьох робочих днів (ураховуючи день проведення).« повернутися до списку новин