Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Відбулася нарада з керівниками органів управління освітою

10 квітня у Вінницькій академії неперервної освіти відбулася нарада з керівниками органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад та об’єднаних територіальних громад. Курував зібрання заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Ігор Івасюк, який доповів колегам про засідання Координаційної ради з питань впровадження реформ у сфері освіти, яка відбулася вчора під головуванням Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Також керівник акцентував на основних завданнях галузі на 2019 рік. Так, важливим є розподіл і правильне використання освітньої субвенції: «Ви знаєте, що Департамент освіти і науки вже здійснив розподіл освітньої субвенції по Новій українській школі, а це для області 43,5 млн. грн. В зв’язку з цим закликаю вас якнайшвидше провести тендерні процедури по закупівлях, тому що, як зазначила міністр Лілія Гриневич, минулоріч ті, хто вчасно провів тендерні закупівлі, отримав меблі дешевше, адже виробники ще не встигли підняти ціни. Тому врахуйте це і не відкладайте на потім», - зазначив Ігор Івасюк.

Також в ході наради були розглянуті поточні питання виконавської дисципліни, роботи інклюзивно-ресурсних центрів області, організації роботи таборів з денним перебуванням дітей влітку 2019 року, плану оптимізації мережі закладів освіти на 2019 рік та інші.« повернутися до списку новин