Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Турбота про дітей з особливими освітніми потребами

Восени 2018 року відкрито комунальну установу «Чечельницький інклюзивно-ресурсний центр», який розмістився на першому поверсі КЗ «Ольгопільська СЗШ І-ІІІ ст.».

Відкриття центру стало визначною подією для всіх освітян району, адже це важливий крок у формуванні сучасної системи фахового супроводу дітей з особливими освітніми потребами. В інклюзивно-ресурсному центрі такі дітки відчувають необхідну підтримку і опору, здобувають нові навички і знання, особливо, якщо поруч небайдужі люди і однодумці.

У Центрі розміщено кабінети психолога, логопеда та кабінет  лікувальної фізкультури, які оснащені відповідними засобами, предметно-ігровим розвивальним та корекційним середовищем, обладнана сенсорна кімната. Якісний, сучасний ремонт кімнат здійснено за сприяння депутата Вінницької обласної ради, директора агрофірми «Ольгопіль» Каленича П.Є. Все пропустив через серце Павло Євгенійович - від кольору стін, спеціальних меблів, спортивного обладнання до найдрібніших іграшок. Завдяки його турботі про дітей з особливими освітніми потребами та великій фінансовій допомозі створено умови для ефективної роботи центру.

Тим, хто відвідує комунальну установу «Чечельницький інклюзивно-ресурсний центр», стає тепло і затишно.

Тож ми вдячні Павлу Євгенійовичу Каленичу і висловлюємо щиру подяку за допомогу та небайдуже ставлення, постійну увагу, підтримку та турботу, за те, що він переймається проблемами інклюзивної освіти і докладає максимум зусиль для їх вирішення.

Сподіваємося, що вихованці Центру та їхні батьки будуть задоволені умовами, які  для них створені.

Відділ освіти Чечельницької РДА

КУ «Чечельницький ІРЦ»« повернутися до списку новин