Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Вітаємо з Днем Перемоги!

 

Від щирого серця вітаємо із Днем пам’яті та примирення, Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці дні ми згадуємо тих, хто загинув під час Другої світової війни, та висловлюємо вам, дорогі ветерани, велику подяку і шану за Перемогу.

Найголовніше, що хочеться побажати в цей день, це те, за що боролися наші діди - миру в кожен дім! Нехай над головою завжди буде ясне небо і яскраве сонце. Бажаємо всім здоров'я, радості і щастя. Нехай перемога супроводжує скрізь і завжди, нехай поруч будуть тільки добрі і щирі люди. Бажаємо, щоб серце не знало болю і туги, а в душі завжди грав переможний марш.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, і трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги. Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро! Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

Шановні колеги - освітяни!

Бажаємо  кожному із Вас усвідомлення величезного щастя  жити щасливим сьогоденням і з великою світлою надією дивитися в майбутнє. Нехай лише світлими і благодатними будуть Ваші наступні  весни,  справдяться  сподівання, а  у Ваших оселях хай панує мир, злагода та добробут.

 Бажаємо, щоб  у нашій країні був мир і спокій, а в наших серцях – надія і радість.  

Шануймо подвиг, здійснений нашим народом, передаваймо пам'ять про нього  із покоління у покоління.  Ми перемогли, змогли і зуміли. Будемо ж згуртованими, дружними і сильними завжди!

      З повагою працівники відділу освіти Чечельницької РДА« повернутися до списку новин