Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

КЗ «Каташинська СЗШ І-ІІ ст.» Йде Святий Миколай, ти добром його стрічай!

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.

  День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо зранку в себе під подушкою. Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року і Різдва.

18 грудня для учнів КЗ «Каташинська СЗШ І-ІІ ст.» Святий Миколай підготував цікаві завдання у вигляді квесту під назвою «Запалюємо зорі» .          

Миколай є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти та милосердя. Учні 1 – 9 класів залюбки взяли участь у захопливому квесті. Емоції, гарний настрій панували сьогодні у нашій школі.           

Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх про те, що великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Завантажити!« повернутися до списку новин