Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Розподіл освітньої субвенції обговорили в Департаменті освіти і науки

 

12 березня в Департаменті освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації відбулася нарада під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка стосовно розподілу коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим  бюджетам.

    В ході наради було обговорено затверджений Урядом розподіл субвенції, спрямований на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2019 році. Так, на закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів Вінницька область отримала 43,3 млн.грн., а на підготовку тренерів-педагогів, супервізорів та підвищення кваліфікації педагогічних працівників – 11,1 млн.грн. (відповідно до постанови КМУ №130 від 27 лютого 2019 року).

 Не менш важливим для обговорення було питання використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами. Так, за отримані кошти навчальні заклади Вінниччини зможуть забезпечити проведення психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових занять для дітей з особливими освітніми потребами дошкільного та шкільного віку, а також забезпечити їх допоміжними засобами для навчання (відповідно до постанови КМУ №129 від 27 лютого 2019 року). «На підвищення якості дошкільної освіти у 2019 році Вінниччина отримала майже 4 млн.грн., на оснащення кабінетів інклюзивно-ресурсних центрів – 2,6 млн.грн, на підтримку осіб з особливими освітніми потребами в закладах дошкільної освіти – майже 1,4 млн.грн.», – зазначив Ігор Івасюк.« повернутися до списку новин