Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

КЗ "Поповогребельська СЗШ І-ІІІ ст." Всеукраїнська акція з озеленення «Мільйон дерев за 24 години

В Україні стартував проєкт “1 000 000 дерев за 24 години”. Проєкт має на меті привернути увагу до стану екосистеми України, а також є акцією, спрямованою на боротьбу з кліматичними змінами. Ця всеукраїнська акція, організована за спільної ініціативи Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів України.

До екологічної акції, окрім працівників лісництва та НПП "Кармелюкове Поділля", долучилися і учні шкільного лісництва "ПАРОСТКИ" КЗ "Поповогребельська СЗШ І-ІІІ ст."  під керівництвом Соколова Р.Ю. «Приємно, що сьогодні відклавши усі свої справи ми робимо таку гарну справу», – сказав керівник шкільного лісництва Руслан Юрійович Соколов.

Мета заходу — привернення уваги до екосистеми країни та розвиток екологічної свідомості українців.

Учням така акція дуже сподобалася. Гарна осіння  погода та дружня допомога і підтримка професіоналів додавала впевненості в успішному завершенню поставленого завдання. А щодо участі школярів у такій важливій справі, то, на думку всіх, така робота тільки загартовує.

Стомлені, але щасливі школярі поверталися до своїх домівок. Кожен у своєму серці ніс частинку любові до новоствореного лісу та переконання, що в спільній благородній справі народжується неповторна атмосфера спільного здійснення добра не для себе, не для лісівників, а для майбутнього нашого спільного дому — Землі. « повернутися до списку новин