Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Новини КЗ "Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст."

Вітаємо учителів з професійним святом,
Зичимо щастя й здоров’я багато!
Для Вас сьогодні посмішки, вітання,
Найкращі, найщиріші побажання,
Яскравих квітів ніжна розмаїть
Теплого сонця, неба ясного блакить!

 

    Першим ученим у житті кожної людини є учитель. Прекрасна професія! Найблагородніша серед інших. Учитель навчив нас писати й читати перше слово в житті "мама". Потім такі, як земля, сонце, народ, праця. І не тільки навчив писати й читати ці слова, а й допоміг збагнути їх глибинний зміст, прищепив відповідальність обов'язку, допоміг нам поступово знаходити своє місце в житті.

        Учитель живе в кожній людині. Тому жодна професія не обходиться без нього. Час і прогрес відводять деякі професії в архів. Та серед небагатьох незмінних величин є одна, найверховніша — Учитель. І через століття він так само заходитиме в клас і вже школярам майбутніх поколінь відкриватиме незмінні величини: Батько, Мати, Вітчизна, Народ. Буде нести все добре, мудре, світле й чисте.

      Щорічно в першу неділю жовтня ми відзначаємо День учителя.  У КЗ «Чечельницька СЗШ I-III ст.№1» 4 жовтня відбувся святковий концерт присвячений Дню учителю. Директор С.П.Ярославська привітала колег з професійним святом і побажала натхнення і творчих злетів. У концерті брали участь учні всієї школи. 11-му класу і класному керівнику Л.О.Господініній потрібно віддати належне за чудову організацію концерту. Учні молодшої школи привітали учителів віршами. Дякуючи керівнику музичного мистецтва Л.А.Федотовій, лунали гарні пісні у виконані школярів. Родзинкою концерту став виступ Олега Винника у виконані Сергія Донцова учня 11 класу, який привітав всіх своїх шанувальниць з цим чудовим святом. Ще цього дня в школі проходив день самоврядування,  де учні 10 і 11 класу проводили уроки замість вчителів. Нові вчителі були щедрими на оцінки і похвалу. Учні мали можливість привітати учителів за допомогою пошти: міністр праці зробила  скриньку, куди учні відправляли свої листи.

     Вітаємо всіх вчителів з професійним святом! Вітаємо з Днем вчителя! Нехай світло, яке Ви вкладаєте в серця своїх учнів, запалює зірки і яскраво освітлює Ваш життєвий шлях, а Ваша доброта повертається Вам сторицею і матеріалізується у вигляді успіхів і благополуччя.

                           

Учні КЗ «Чечельницька СЗШ I-III ст.№1»« повернутися до списку новин