Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ – 2020»

       Відбувся другий етап ІХ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» серед робіт учнів закладів освіти області. У складі журі, що визначало переможців, брав участь Яворський Віталій Іванович- заступник начальника управління-начальник відділу профілактики страхових випадків, головний страховий експерт з охорони праці.

    Конкурс проводиться з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2020 році. Ця дата відзначається щорічно 28 квітня — у Всесвітній день охорони праці.

   Формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя, акцентування уваги дітей та молоді як майбутніх працівників на виробничих небезпеках і ризиках, активізація творчого потенціалу дітей і молоді, сприяння розвитку дитячої творчості – основна мотивація заходу.

    Діти шкільного віку через свої творчі здібності висловлювали ставлення до надзвичайно важливих питань охорони праці, що сприятиме вихованню у майбутньому роботодавців та працівників високої культури безпеки праці.

   Конкурсні роботи були виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у сільському та лісовому  господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

  У конкурсі брали участь учні закладів загальної середньої освіти району. Журі визначило переможців у трьох вікових групах:молодша група (учні 1-4 класів), середня  (учні 5-8 класів) та старша  (учні 9-11 класів).

  Вітаємо  Кирилко Софію, ученицю 4 класу КЗ «Бритавська СЗШ І-ІІ ст.», із зайнятим ІІІ місцем.« повернутися до списку новин