Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Школи Чечельниччини перейшли на дистанційне навчання

З 12 березня  2020 року, у зв’язку з поширенням загрози захворювання коронавірусом COVID-19, в Україні оголосили тритижневий карантин. Для збереження неперервності освітнього процесу, виконання навчальних планів закладам освіти рекомендовано навчання з використанням дистанційних технологій. 

   На всіх сторінках закладів ЗСО створено розділ «Організація дистанційного навчання» («Графік навчального процесу під час карантину»). Ці розділи містять такі елементи: клас, у якому навчаються учні, предмети, навчальна тема, посилання на електронні ресурси, які рекомендовано для вивчення, практичні завдання для виконання, терміни їх виконання. 

 Навчання під час карантину рекомендуємо використанням наступних онлайн-ресурсів:

Вказані ресурси – безкоштовні. Для роботи необхідно лише мати будь-який пристрій з доступом до мережі Інтернет.

Міністерство освіти і науки України на своїй сторінці Фейсбук опублікували перелік джерел, де можна безкоштовно навчатися. Аби можна було провести наступні три тижні з користю, пропонують таку добірку для школярів, учителів, студентів і батьків:

Телеканал «Київ» транслює учням 9-11 класів відеоуроки. Тривалість уроку -30 хвилин. У програмі трансляцій уроки з таких предметів: біологія, хімія, українська мова та література, історія України, світова історія, географія, фізика, алгебра, геометрія, німецька та англійська мови. Відеоуроки виходять по буднях о 9:30, 11:30 та 13:30, а також будуть доступні на YouTube-сторінці каналу.

Зберігайте спокій! Навчайтесь із задоволенням!« повернутися до списку новин