Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Прийміть щирі вітання з Днем Конституції України та Днем молоді!

У цьому році День Конституції України співпав з одним з найяскравіших свят - Днем молоді, який відзначається щорічно в останню неділю червня. 

Вітаємо Вас з цим визначним національним святом. Нехай ця урочиста подія сповнює Вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації на професійній ниві. Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу.

Вітаючи нашу молодь, хочеться щиро побажати їй насолоджу­ватись усім найкращим, що є в житті, не боятися перешкод, а мужньо долати їх. Завжди бути веселими, завзятими до будь-яких справ. Тож нехай чистий погляд, світлий розум і гаряче серце дозволять Вам зростати та дола­ти найважчі перепони. Хай дух буде сильним, а вчинки сміливими і справед­ливими. І скільки б не пройшло років, зали­шайтеся в душі завжди молодими. 

Щиро зичимо Всім міцного здоров’я, бадьорості духу, світлого настрою, благополуччя та мирного неба! Нехай ці свята додадуть всім наснаги та увінчаються значними здобут­ками в ім’я процвітання нашої Батьківщини.    

Працівники відділу освіти та КУ "Чечельницький РМЦ"« повернутися до списку новин