Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Підсумки ЗНО 2020

 

Підсумки ЗНО 2020

       Проведення зовнішнього незалежного оцінювання впродовж останніх років є невід’ємною складовою освітньої системи, дієвим інструментом моніторингу навчальних досягнень випускників шкіл.

       Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, у 2020 році проводилось в період з 25 червня по 17 липня з української мови та літератури, історії України, математики, англійської мови, біології, географії, фізики, хімії.

      Для проходження ЗНО з української мови та літератури було зареєстровано 61 випускник із 7 закладів освіти району (90%).

  Історію як предмет ЗНО обрали 45 випускників району (66%).

  Математику як предмет ЗНО обрали 38 випускників району(56 %).

  Географію обрали 34 випускники району (50 %).

  Біологію обрали 15 випускників району(22 %).

 Хімію – 3 випускники (4 %).

 Англійську мову обрали 17 випускників (25 %).

Проходження зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбулося на належному рівні, адже йому передувала відповідна роз’яснювальна робота з боку дирекції закладів освіти, відповідальних осіб, працівників ВРЦОЯО.

Відділом освіти та закладами освіти було організовано централізоване підвезення учнів до пунктів тестування шкільними автобусами та забезпечено педагогічний супровід учасників до пунктів тестування.

Відділ освіти висловлює щиру подяку педагогічним працівникам, керівникам закладів освіти, медичним працівникам, водіям шкільних автобусів. Дякуємо вам за професіоналізм, відповідальність та сумлінне виконання покладених на вас обов’язків під час організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання!

Особливу подяку висловлюємо всім учасникам ЗНО-2020, які чітко дотримувалися процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання, за ваш високий рівень культури, проявлену повагу до працівників пунктів проведення ЗНО та один до одного!

 « повернутися до списку новин