Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ РАЙОНУ ОТРИМАЛИ SIX BRICKS

 

         Уже третій рік поспіль в рамках реалізації спільного Меморандуму Міністерства освіти і науки України та  The LEGO Foundation Вінницька область безоплатно отримала ігрові набори Six Bricks для учнів першого класу Нової української школи.

Ігровий набір Six Bricks –  6 цеглинок – отримає кожен учень, щоб в ігровій формі цікаво і легко здобувати знання. Різнокольорові шість цеглинок дозволяють проводити розвивальні, математичні заняття та виконувати інші логічні вправи.

Одне з найважливіших завдань, яке ставить перед собою сучасний учитель у своїй педагогічній діяльності, – це розвиток пізнавальної активності і самостійності учнів, тому використовує нетрадиційні форми організації навчально-пізнавальної діяльності. Серед них гра, що дозволяє поглибити знання учнів, підвищити інтерес до предмета. У тому і є її феномен, що, будучи розвагою, відпочинком, вона здатна перерости в навчання, у творчість, у терапію, у модель типу людських відносин і проявів у праці.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 03.11.2020 № 1361 „Про безкоштовне забезпечення перших класів державних і комунальних закладів загальної середньої освіти ігровими наборами Six  Bricks”, відділом освіти отримано та буде роздано ігрові набори  Six Bricks для подальшої передачі закладам загальної середньої освіти Чечельниччини. « повернутися до списку новин