Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Завершення навчального року для учнів 1-9 та 10 класів

 

        Для  школярів району непростий, через жорсткі карантинні заходи, масове дистанційне навчання в умовах ізоляції, 2019/2020 навчальний рік завершився. Свідченням цьому стало отримання свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень учнями 1-8-х та 10-х класів та свідоцтв про базову середню освіту дев’ятикласниками.

   За рекомендацією Міністерства освіти і науки України заповнення і видача документів була здійснена до 15 червня. Свідоцтва досягнень і табелі більшість учнів отримали засобами зв’язку, за виключенням тих, що не продовжуватимуть навчання у закладі освіти.

   Свідоцтва про базову середню освіту 168 дев’ятикласників отримали у п’ятницю, 12 червня. За результатами успішного навчання 8 з них отримали свідоцтва з відзнакою.

   Вручення документів державного зразка відбувалося без масовості та святкових програм, але за графіком та з дотриманням карантинних заходів.

   Вітаємо усіх із успішним закінченням ще одного навчального року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові звершення і плани на майбутнє!« повернутися до списку новин