Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Відбулася нарада заступників директорів шкіл Чечельницького району

     

  18 жовтня 2019 року відбулася нарада заступників директорів шкіл Чечельницького району. 

    Закон України «Про освіту» пропонує фундаментально новий підхід до розвитку вчителя та його педагогічної свободи.
    Зокрема, закон формулює нові засади підвищення кваліфікації вчителів. Саме це питання було основним на порядку денному наради заступників директорів шкіл Чечельницького району, яка відбулась під керівництвом директора КУ "Чечельницький РМЦ"  Савчук М.Ф.

     Важливим питанням наради було розгляд "Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019р.№800.
    З даного питання інформувала Жимич Ж.М., методист районного методичного центру, відповідальна за курсову перепідготовку педагогічних працівників. Зазначила, що загальна кількість годин на підвищення кваліфікації упродовж 5 років буде не менше 150 годин. При цьому вчитель має самостійно вирішити, яку кількість годин з цього обсягу він використовуватиме для навчання щорічно; педагог сам вирішує, де підвищувати кваліфікацію, ознайомила заступників із формами підвищення кваліфікації педагогічних працівників та необхідністю враховувати адміністрацією  запити педагогів на 2020 рік.
     Закон також стимулює педагогів оволодівати новими методиками навчання через зовнішню незалежну сертифікацію.    Вчителі, які її пройдуть, отримають додаткову надбавку до заробітної плати – 20%.

    Євушенко С.Ф., головний спеціаліст відділу освіти, звернула увагу на важливі аспекти виховної роботи в закладах освіти.« повернутися до списку новин