Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Семінар для педагогічних працівників КЗ «Чечельницька СЗШ І –ІІІ ст. №1» з питань організації інклюзивного навчання

   15.11.2018 року  фахівцями КУ "Чечельницький ІРЦ" проведено семінар для педагогічних працівників КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1» з питань організації інклюзивного навчання.

     Під час семінару обговорювалось питання про порядок організації діяльності команди психолого – педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту в умовах інклюзивного навчання в закладі загальної середньої освіти та створення оптимальних умов для навчання дітей з особливими освітніми потребами з урахуванням їхніх індивідуальних потреб та можливостей, забезпечення психолого – педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивному класі з інклюзивним навчанням.

     Присутні ознайомилися з нормативно – правовими документами,  з принципами діяльності Команди супроводу, з основними завданнями та  функціями учасників Команди супроводу,  організацією надання психолого – педагогічних та корекційно – розвиткових послуг дитині з особливими освітніми потребами в закладі загальної середньої освіти.« повернутися до списку новин