Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Відбувся ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка

 

Стартував Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

З метою вшанування багатогранного творчого доробку Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді, розвитку її здібностей, виховання шанобливого ставлення до мови і традицій українського народу, підвищення рівня мовленнєвої культури Міністерство освіти і науки України вже понад десять років поспіль організовує проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

19.10.2019 р. на базі КЗ "Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1" відбувся районний етап конкурсу. 

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка – це справжнє свято знань, яке об’єднує  навколо української мови  талановитих учнів, студентську молодь, педагогів,  батьків. Немає сумніву, що захід сприяє згуртованості суспільства навколо національної ідеї, вихованню у підростаючого покоління любові до рідної мови, зростанню авторитету України у світі.

Х Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стартував! Тож побажаємо його учасникам творчої плідної праці й вагомих яскравих перемог!« повернутися до списку новин