Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою!

 Молодь за здоров’я! Такий лейтмотив обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, який проходив 19 лютого в рамках тижня здорового способу життя на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів.

   Даний захід покликаний популяризувати та пропагувати здоровий спосіб життя, вдосконалити валеологічну освіту, сформувати культуру здоров’я. Щорічно активну участь в цьому заході беруть вихованці гуртків Чечельницької районної станції юних натуралістів, отримуючи гарні відзнаки обласного рівня.

   «Активний і здоровий спосіб життя – запорука довголіття» - такою була цьогорічна тема конкурсу-захисту науково-дослідницьких проектів. Гарна та змістовна робота по підготовці свого проекту була проведена вихованцем гуртка «Природоохоронці» Поповичем Максимом. Тему свого дослідницько-пошукового проекту «Футбол не гра, а спосіб життя» Максим обрав не випадково. Адже він вже 8 років займається футболом. З них, 4 роки виступає за юніорський склад футбольного клубу «Нива». Мріє стати справжнім футболістом, часто грає з командами - суперниками по місту, в області, бере участь у всеукраїнських змаганнях. Є певні успіхи, нагородження, медалі.

   Цікавий презентаційний виступ не міг не зацікавити присутніх учасників тижня здорового способу життя з усіх куточків Вінницької області та обласне журі конкурсу.

   Гарна підготовка та гідна презентація достойно оцінена – ми завоювали почесне І місце. Дякуємо Поповичу Максиму та керівнику дослідницької роботи Попович Олесі В’ячеславівні за належну презентацію закладу та району на обласному заході. Бажаємо юному футболісту і надалі гідно представляти свою рідну землю на майбутніх виступах, змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів. Успіхів! Так тримати!

Директор Чечельницької РайСЮН

В. Шпильова« повернутися до списку новин