Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Мінфін розробив механізм повернення коштів за пробне ЗНО

 

Мінфін розробив механізм повернення коштів за пробне ЗНО

За дорученням Володимира Зеленського Міністерство фінансів розробило механізм повернення коштів за пробне ЗНО, що не відбулось у пунктах тестування у зв?язку з карантином.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства фінансів.

«За участь у пробному ЗНО кожен учасник сплатив в середньому 145 гривень за кожен навчальний предмет. Незважаючи на те, що 85% цих коштів було спрямовано на друк зошитів для тестування, уряд прийняв рішення повернути гроші учасникам пробного тестування в повному обсязі», - зазначають у Міністерстві фінансів.

Планується, що близько 52 млн грн будуть найближчим часом перераховані на рахунки регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Мінфін напрацював максимально спрощений механізм повернення цих коштів, відповідно до якого необхідно буде звернутись до регіонального центру оцінювання якості освіти із заявою, вказавши реквізити рахунку, на який здобувач освіти чи його батьки хочуть отримати кошти.

Найближчої середи зазначений механізм має бути схвалений на засіданні уряду і після завершення усіх процедур, передбачених бюджетним законодавством, кошти одразу надійдуть на рахунки розпорядників.« повернутися до списку новин