Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

25 травня в Україні відзначають День філолога

25 травня в Україні відзначають День філолога. Професійне свято вчтелів, викладачів  мови та літератури і всіх тих, хто має філологічну освіту.

Філологи району щодня стоять на варті наших культурних і духовних цінностей, допомагають сучасному суспільству зберігати актуальні знання  рідної мови.

Філологи, вчителі-словесники Чечельниччини! Окреме слово щирої вдячності хочеться сказати вам, тим, хто присвятив своє життя нелегкій педагогічній справі. Ви взяли на себе відповідальність за тих, кого вчите й виховуєте, а також відповідаєте за себе, за свою професійну майстерність, за право носити таке високе й почесне звання. 
Вам довірили маленьку душу, а ви повинні створити людину, і не просто Людину, а грамотну Особистість. І ви з насолодою прищеплюєте їй любов до слова, яке виростає з любові до рідного краю, України, до її людей. Разом із нею пізнаєте його силу й красу,  його експресію та емоційність.
Ви є тими, котрі завжди прагнуть бути сучасними, розуміють, що зупинятися на пів дорозі не можна, а треба всотувати й гартувати нове, прогресивне, вдосконалене. І зараз, в умовах складної суспільної ситуації, ви вкотре доводите, що вмієте працювати злагоджено, ефективно, добросовісно. І, незважаючи ні на що, свій професійний обов’язок виконуєте гідно, продовжуючи дарувати  дітям тепло мудрого серця, скарби глибоких знань.
А ще: повсякчас ви залишаєтесь яскравими й привабливими, творчими й ініціативними особистостями, що сповнюються сонячною радістю навіть від наймізерніших успіхів своїх вихованців, що розквітають суцвіттям гордості за результати свого ТВОРЕННЯ.
Дорогі філологи! Ми сердечно вітаємо всіх вас із святом! Зичимо якнайпотужнішого здоров’я, якнайвеличніших благ і гараздів. Нехай зреалізується все задумане, нехай проростуть і рясно забуяють добірним колоссям посіяні вами в маленьких душах зерна любові, доброти, гармонії. Гортайте всі наступні сторінки вашої долі із вдячним ,,янголом на плечі”.

Відділ освіти Чечельницької РДА« повернутися до списку новин