Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Тест ЗНО - 2020 з біології складено!

 

    Тест ЗНО - 2020 з біології складено!

     13 липня 2020 року проходить зовнішнє незалежне оцінювання з біології.

    Відповідно до наказу відділу освіти райдержадміністрації від 24 червня 2020 року №117 «Про проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання та зовнішнього незалежного оцінювання з біології» організовано підвіз для 15 учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти району до пункту зовнішнього незалежного оцінювання на базі Тульчинської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Тульчинської міської ради Вінницької області відповідно до запрошень, отриманих випускниками.

    Спільними зусиллями відділу освіти райдержадміністрації, закладами освіти був організований належний медичний огляд, своєчасний підвіз та супровід учасників до пункту зовнішнього незалежного оцінювання.

   Учасники ЗНО з біології упродовж 150 хвилин виконували 50 завдань різних форм. Максимальна кількість балів за всі правильно виконані завдання – 82. Результати тестування стануть відомі до 25 липня.

Тож бажаємо всім випускникам показати свій найкращий результат, успішно скласти ЗНО та легко вступити до омріяного ВУЗу!

   « повернутися до списку новин