Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Президент пропонував Сергію Бабаку очолити МОН

 

Президент пропонував Сергію Бабаку очолити МОН

Президент Володимир Зеленський висловив переконання, що зараз в Україні немає повноцінного міністра освіти і науки, зазначивши, що неодноразово пропонував Сергію Бабаку очолити МОН.

Про це він сказав під час прес-конференції для українських та закордонних ЗМІ.

«Що стосується реформи освіти. У нас зараз є виконуючий обов'язки міністра, але все таки я вважаю, що у нас немає поки що повноцінного міністра освіти. Нам не треба чекати, поки в освіті буде якийсь вибух, коли будуть закриватися інститути, університети, школи. Чекати цього не треба. Можна подивитись, що з реформою освіти. Тут в нас є відповідальна особа Сергій Бабак, він – голова комітету (Комітету ВР з питань освітинауки та інновацій, - ред.), - сказав Володимир Зеленський.

Він наголосив, що пропонував Бабаку очолити Міністерство освіти і науки, але той поки не відповів на пропозицію.

«Запитайте Сергія Бабака, скільки разів я йому пропонував стати міністром освіти і взяти на себе всю відповідальність за всю освіту в країні? Хай він вам скаже. Він відмовляється. Він каже: «Як без мене в комітеті». Частково це правда — він на місці. Частково це велика відповідальність бути міністром, тим більше, коли ти не знаєш на який термін», – сказав Президент України.« повернутися до списку новин